Hideninja VPN indir

Hideninja VPN indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hideninja VPN, internette bağımsızlık yaşamak isteyenlerin seçim ettiği en popüler VPN uygulamalarından bir tanesi.

Hideninja VPN, Android platformu üstünde geçtiğimiz aylarda patlama yaşayan VPN uygulamaları aralarında en popülerden bir tanesi. Ücretsiz olarak kullanabilme imkanı sunan servisin aylık üyeliklerini alarak sınırsız kullanabiliyorsunuz. Fakat ücretsiz olarak kullanırsanız hem reklam görmek zorunda kalıyor hem de pro versiyondaki imtiyazlı özelliklerden yararlanamıyorsunuz.

Android telefon ve tabletlerinize hem gelen keza de giden trafiği şifreleyen Hideninja, bu nedenle internet üstünde kimliğini koruyor ve güvenle sörf yapmanızı sağlıyor. Ülkemizde yasaklanan sitelere girmek için kullanabileceğiniz başvuru formu YouTube, Facebook, Google, Twitter ve öteki servislerin engellemelerini kaldırarak özgürce girebilmenizi sağlıyor.

Özellikler:

Sınırsız süreli olarak bedava kullanabilme Tüm medya, video ve sosyal medya platformlarına erişim sağlayabilme Skype ve Viber için VoIP bloğunu kaldırma İnternet güvenliğinizi karşılamak için IP adresinizi maskeleme Yapılan aktiviteleri kaydetmez Göstermek için root gerekli olmaması

Proxy gibi çalışan lakin daha pozitif fonksiyona sahip olan Hideninja VPN, kimliğinizi koruyarak internette özgürce sörf yapabileceğiniz etkileyici bir VPN servisi. Mutlaka denemenizi nasihat ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi