Hightail indir

Hightail indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hightail uygulamasını kullanarak döküman ve dosyalarınızı anında bulut depolama sistemlerinde yedekleyebilirsiniz.

Hightail uygulaması, Android akıllı telefonlarınızda kullanabileceğiniz bir bulut depolama uygulaması olarak karşımıza çıkıyor ve tamamen bedava olarak kullanıcılara sunuluyor. bununla birlikte basit kullanılır bir arayüze sahip olması doğruca dökümanlarınız, dosyalarınız, resimleriniz ve videolarınız anlık olarak Hightail hesabınızda yedeklenebiliyor. Dileyen kullanıcılar fotoğraf ve videolarının çeker çekmez hesaplarında yedeklenmesini de sağlayabilir ve böylece herhangi bir bilgi kaybından korunabilirler.

Fakat uygulamanın tek yeteneği dosyalarınızı depo etme yok. Dilerseniz arkadaşlarınız ve ailenizde üzerinde çalıştığınız dökümanları paylaşabilir, benzer anda şansın dönmesi yapabilirsiniz. Dosyalarınıza erişen kişilerin ne vakit ve kaç kez eriştiği gibi bilgiler de gerçekte dosya sahibine sunuluyor. Bu Nedenle herhangi bir hata olduğunda hemencecik bilgisini alabiliyorsunuz.

Çevrimdışı olarak da buluttaki dosyalarınıza erişmek isterseniz, tek yapmanız gereken gereken döküman ve dosyaları çevrimdışı olarak işaretlemek. Bu Nedenle cihazınıza yüklenecek olan dosyalara internet bağlantısı olmadan da erişim sağlayabilirsiniz.

Kolaylıkla dosya paylaşımı veya paylaşımı geri alma işlemleri tamamlanabildiği için Hightail’ı kullanırken erişim sıkıntıları yaşamayacağınızı söyleyebilirim. Ayrıca uygulamanın öteki mobil platformlarda da uygulamaları olduğu için arkadaşlarınıza uygulamayı önerebilir ve dosya paylaşımlarınızı benzer başvuru üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi