Hız Testi indir

Hız Testi indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android için Hız Testi uygulaması, Android telefonunuzun ya da tabletinizin emrindeki olduğu GPRS, 3G, 4G ve Wi-Fi bağlantılarının hızını ölçen bir araçtır.

Android için Hız Testi uygulaması, Android telefonunuzun veya tabletinizin ast olduğu GPRS, 3G, 4G ve Wi-Fi bağlantılarının hızını ölçen bir araçtır.

En dürüst şekilde hız ölçümü yapan bu uygulamayı Android telefon ve Android tabletinizde güvenle kullanabilirsiniz. Özellikle mobil cihazlar için planlanmış olan bu dilekçe internet hızınızı kolayca ölçmenizi sağlar. Basit kullanım sağlayan arayüzü ve sade tasarımıyla son derece basitleştirilmiş bir uygulamadır.

Bu başvuru ile indirme, karşıya yükleme ve ping için tek tıkla hız testi yapabilirsiniz. Yaptığınız sürat testlerine ait sonuçlar cihazınıza kaydedilir ve hız testlerinin geçmişi olarak gösterilir. Yaptığınız sürat testlerinden elde ettiğiniz sonuçları kolaylıkla paylaşabilirsiniz. Hem bu başvuru Android cihazların büyük bölümü ile uyumludur.

Uygulamayı Android cihazınıza yükledikten sonra çalıştırdığınızda karşınıza başlıca ekran gelecek. Bu ekranda altta sürat testine başla butonunu ve üstte 1’den 50’ye dek numaralandırılmış sürat ölçüm göstergesini göreceksiniz. Test sonunda uygulama sırayla Ping, İndirme ve Doldurma ölçümlerinin sonuçlarını gösterir. Bundan sonra önceki sonuçları görebilir ya da yeniden test yapabilirsiniz. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi