HKS Mobil indir

HKS Mobil indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
204 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

HKS Mobil uygulaması, marketlerdeki meyve ve sebzelerin üretim bilgilerine ulaşma imkanı sunuyor.

HKS Mobil uygulaması ile Android cihazlarınızdan meyve ve sebzelerin imal bilgilerine ulaşarak her daim taze ürünler satın alabilirsiniz.

Ticaret Bakanlığı kadar hayata geçirilen HKS Mobil uygulaması, Hal Kayıt Sistemi’nde bulunan bilgileri sizlere sunuyor. Dağıtılmış market ve manavlarda satışa sunulan meyve ve sebzelerin bilgilerine elektronik ortamda erişim imkanı sunan bu sistem baştan sona imalatçı bilgisi, üretim yeri, üretim bölgesi ve üretim yöntemi gibi bilgileri görebileceksiniz. Bunun yanına, karşılaştırma yapabilmeniz açısından geçmiş fiyat bilgilerini de inceleyebileceğiniz uygulama baştan sona meyve ve sebzelerin taze olup olmadığını, gerçekte adında geçen bölgede mi yetiştiğini vb. sorularınızın yanıtına ulaşabileceksiniz.

Dilekçe üzerinden sorgulama edebilmek için, satış mağazalarında ürünlerin kare kodlu etiketlerini taratmanız yeterli oluyor. Barkod okuma seçeneğini kullanamadığınızda ise Künye Sorgulama butonundan etiketteki numaraları girerek sorgulama yapabiliyorsunuz.

İndirİndir

204 kez indirildi