Hola Better Internet indir

Hola Better Internet indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hola Better Internet, Android telefon ve tabletleriniz üstünde internete daha seri girmenizi ve hem engelli sitelere giriş yapabilmenizi sağlayan kullanışlı ve bedava bir uygulamadır.

Hola Better Internet, Android kullanıcılarının telefon ve tabletleri üzerinden internete daha hızlı girmesini, engelli sitelere antre yapmasını ve daha eksik internet kotası kullanmasını karşılayan fazla özellikli bir VPN Proxy servisidir.

En Ince Ayrıntısına Kadar ücretsiz olarak kullanabileceğiniz başvuru formu tamamen ülkemizde girilmesi yasaklanan sitelere rahatlıkla antre yapabilirsiniz. Engelli sitelere antre yapabilme haricen, dha süratli internet kullanmanızı karşılayan başvuru bununla beraber internet üzerinde kullandığınız data miktarını azaltarak mobil internet paketlerinizi daha uzun süre kullanmanızı sağlamaktadır.

Android cihazlar üzerinde uygulamayı kullanarak internet üzerindeki videoları sorunsuz açabilir ve neşeyle izleyebilirsiniz. Herhangi bir reklam bulunmayan kullanım kullanıcılar göre ücretsiz olarak indirilerek kullanılabilir. Proxy servislerinin esas görevi, internet temas ayarlarınızı değiştirerek, internete öbür ülkelerde bulunan sunucular üzerinden bağlanıyor gibi göstermesidir. böylece ülkenizdeki yasaklanan sitelere sorunsuz bir şekilde giriş yapabiliyorsunuz.

İnternet sitelerini daha seri açmanızı sağlayan ve mobil internet paketinizin dostu olacak olan Hola Better Internet uygulamasını indirerek mutlaka göz atmanızı öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi