Hola Notification indir

Hola Notification indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hola Notification doğruca cihazımıza gelen kayda değer bildirimler katiyen kaçırmıyoruz.

Hola Notification, Android tablet ve zeki telefonlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir bildirim peşine düşüp takip etme uygulaması olarak tanımlanabilir.

Bildiğiniz gibi kullandığımız servislerin ve özelliklerin sayısı arttıkça meydana gelen gelişmelerin de takip edilmesi benzer ölçüde zorlaşıyor. Dolayısıyla kullanıcılar bildirimleri takip yapabilmek için alternatif uygulamalara yöneliyorlar. Her ne dek Android cihazların kendi bildirim merkezi olsa da Hola Notification bu alanda kullanıcılara çok daha şık ve kişisel bir deneyim arzetmek üzere tasarlanmış.

Ayrıntılarıyla bedava olarak sunulan bu başvuru formu Hola Launcher‘ın bir tamamlayıcısı olarak tahsis yapıyor ve cihazımıza gelen bildirimleri eksiksiz bir şekilde takip edebilmemizi sağlıyor.

Uygulamanın kapsadığı servisler arasında Facebook, WhatsApp ve Twitter bulunuyor. Bunlara ilave olarak cihazın varsayılan mesaj uygulamasına gelen ve gözümüzden kaçan mesajlar da Hola Notification üzerinde gösteriliyor.

Ufak boyutu ve fonksiyonel özellikleriyle dikakt çeken Hola Notification, Hola Launcher kullanıcıları kadar mutlaka edinilmesi gereken uygulamalar aralarında yer alıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi