Hola Screen Lock indir

Hola Screen Lock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hola Screen Lock, Android telefon ve tabletlerinizin ekranlarını tek bir dokunuş ile ekran kilidine almak istiyorsanız kullanmanız gereken bir uygulama.

Hola Screen Lock, popüler launcher uygulamalarından bir parça başına olan Hola ile ahenkli olarak çalışan tek dokunuşla ekran kilitleme uygulaması. Gün içerisinde sıkça ve çokca sayıda yapmış olduğumuz ekran kilidi işlemini basitleştiren ve süre tasarrufu etmemizi sağlayan Hola Screen Lock adamakıllı bedava olarak sunuluyor.

kimsesiz yüklendiğinde çalışmayan dilekçe ile kolayca ekran kilidi olabilmek için Hola Launcher uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Hola Launcher indirmek için buraya tıklayebilirsiniz.

Zor tuşu ile haşır neşir olmamızın önüne geçen dilekçe ekrana iki kere hızlı dokunarak olayca ekran kilidi yapabilme özgürlüğü sunuyor. Bu Nedenle şiddet düğmenizin süre içerisinde başvuru ömrünü azaltmayarak, daha uzun süre ve sağlıklı bir şekilde kullanabilmenizi sağlıyor.

Son derece basit ve işe fayda bir kullanım olan Hola Screen Lock’u kullanmak istiyorsanız ama Hola Launcher uygulaması yüklü değilse, anında 2 uygulamayı da yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi