Hold the Wheel indir

Hold the Wheel indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hold the Wheel uygulamasını kullanarak Android cihazınızı otomatik olarak şoför moduna geçirebilir ve çağrıları otomatik cevaplayabilirsiniz.

Hold the Wheel uygulaması, Android akıllı telefon kullanıcılarının araba veya öteki taşıtları sürmeleri sırasında mobil cihazları göre rahatsız edilmemeleri oysa gelen çağrı ve SMS’lere de bir şekilde cevap verebilmeleri amacıyla hazır bir sürüş modu uygulaması diyebilirim. Bedava olarak sunulan ve fazla zahmetsizce alışabileceğiniz bir arayüze sahip olan dilekçe, bu vesile ile işlevlerinden sorunsuz bir şekilde faydalanmanıza olanak tanıyor.

Uygulamanın en esas işlevi, otomatik olarak bir aracı sürdüğünüzü anlayabilmesi. Böylece arabanıza her girdiğinizde ve yola çıktığınızda telefonunuzu şoför moduna almanız gerekmiyor ve bu işi sizin için Hold the Wheel uygulaması hallediyor. Elbette bu otomatik tespit özelliğini kapatmak ve manuel olarak sürüş modunu başlamak da muhtemel. Android Wear desteği tamamen akıllı saatlerinize de takviye veren Hold the Wheel, bu nedenle gelen çağrı ve SMS’leri daha da basit bir şekilde yönetebilmenize müsade veriyor.

Herhangi bir çağrı aldığınızda veya SMS geldiğinde, karşıdaki kişiye bir kısa mesaj gönderen tatbik, bu kısa mesajda acilen çağrı ve mesajlara cevap veremeyeceğinizi belirtiyor. Dolayısıyla telefonunuz çalarken sürüş keyfinizi bozup da arayanlara herhangi bir şekilde dönmeniz gerekmiyor. İstediğiniz alan koduna sahip numaralara gönderilecek otomatik SMS’leri kapatma özelliğini de içerisinde barındıran uygulama, bu vesile ile SMS göndermenin ücretli olduğu telefon numaralarına müdahale etmiyor.

Her ne kadar fazla fazla sayıda işleve sahip olmasa da esas olarak otomobil kullanmanız sırasında sizi rahatsız edilmekten korumayı hedefleyen dilekçe, sorunsuz ve internet bağlantısına gereklilik duymadan çalışmaya devam edebiliyor. Eğer otomobilinizde daha tehlikesiz ve kuytu hissetmek istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi