Home Design 3D Outdoor & Garden indir

Home Design 3D Outdoor & Garden indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Home Design 3D Outdoor & Garden bir 3 boyutlu bahçe tasarım uygulamasıdır

Home Design 3D Outdoor & Garden mobil cihazlarda büyük galibiyet yakalayan 3 boyutlu konut tasarımı uygulaması Home Design 3D’nin bahçe tasarımı üstünde uzmanlaşan versiyonu.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip faydalanabileceğiniz bir 3 boyutlu tasarım uygulaması olan Home Design 3D Outdoor & Garden size aklınızda canlandırdığınız; ama bir türlü uygulamaya dönüştüremediğiniz tasarımları hayata geçirme imkanı veriyor. Home Design 3D Outdoor & Garden temel olarak bir bahçe ya da dış bölge yaratarak onu istediğiniz gibi dizayn etmenizi, ardından 3 boyutlu olarak görüntülemenizi muhtemel kılıyor.

Home Design 3D Outdoor & Garden ile bahçenizi ya da dış alanı tasarlarken öncelikle evi yerleştiriyor, sonrasında bahçe sınırlarını belirliyorsunuz. Bahçe sınırlarını belirledikten sonra sıra bahçenize bahçe mobilyalarını, çitleri, ağaçları, çiçekleri, havuzları ve diğer eşya ve yapıları yerleştirmeye geliyor. Home Design 3D Outdoor & Garden ile açık hava düğününüzün nasıl yapılacağını da tasarlayabilmeniz mümkün.

Home Design 3D Outdoor & Garden’da bahçenize yerleştireceğiniz nesnelerin boyutlarını siz belirleyebiliyorsunuz. Uygulamanın kolay kontrollere sahip olduğu söylenebilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi