Home2 Shortcut indir

Home2 Shortcut indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Home2 Shortcut, esas sayfa tuşu, arama tuşu, geri tuşu ve kamera tuşunu kullanarak hızlıca istediğiniz uygulamaları açabileceğiniz bedava bir Android kısayol uygulaması

Home2 Shortcut, Android telefon ve tablet sahiplerinin bedava olarak yararlanabileceği faydalı bir kısayol uygulaması.

Bilgisayarlarımızı kullanırken oldukça işimize yaraya kısayol tuşlarını Android mobil cihazlarımıza içeren kullanım tamamen Android işletim sisteminin temel başlıca sayfa ve istikamet tuşlarını kullanarak çarçabuk istediğimiz uygulamalara giriş yapmamızı sağlıyor.

Açıklanmış kısayollar tanımlayabileceğiniz başvuru formu üzerinde bu kısayollara istediğiniz uygulamaları çalıştırması için atayabiliyorsunuz.

Fazla sık kullandığınız uygulamaların sayısı arttıkça ana sayfa üstünde hepsine yer bulmak zorlaşıyor. böylece ya grup biçiminde kategorilendirerek onlara erişim sağlayabilirsiniz ya da Home2 Shortcut gibi bir kısayol uygulaması ile başlıca sayfa üzerinden daha fazla uygulamaya çarçabuk ulaşabilirsiniz.

Home2 Shortcut uygulamasının kısayolları:

Esas sayfa tuşu + Asıl sayfa tuşu Ana sayfa tuşu + Arama tuşu Asıl sayfa tuşu + Mönü tuşu Başlıca sayfa tuşu + Geri tuşu Arama tuşuna uzun süreli basma Kamera tuşuna uzun süreli basma

Yukarıda yer alan 6 adet kısayolu kullanarak bu kısayollar için atadığınız uygulamalara zahmetsizce antre yapabiliyorsunuz. Android telefon ve tabletlerinizi daha pratik ve seri kullanmayı seven kullanıcılara önerebileceğim bir kullanım olan Home2 Shortcut’ı bedava olarak indirip deneyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi