Hooks indir

Hooks indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hooks kendi bildirimlerinizi oluşturmanıza asistan olan bir mobil uygulamadır

Hooks sizin için kayda değer olan her konu hakkında özel bildirimler oluşturmanıza yardımcı olan bir Android bildirim uygulaması olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan zeki telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip faydalanabileceğiniz bir bildirim uygulaması olan Hooks temel olarak kesintisiz takip ettiğiniz olaylarla ilgili hatırlatıcı alarmlar kurmanızı ve bu hatırlatıcıları bildirimler şeklinde almanızı mümkün kılıyor. Hooks ile yapabileceğiniz bazı şeyler şunlar:

Hooks kullanarak dünya çapındaki bambaşka spor dalları ve futbol ligleri ile ilgili canlı skor ve maç sonuçları bildirimleri alabilirsiniz. Sevdiğiniz dizinin yeni bölümü yayınlandığında Hooks sizi otomatik olarak haberdar edebilir Oyun çıkış tarihleri Hooks aracılığıyla takip edilebilir. Yeni oyunlar çıktığında ilk siz farkında olan olabilirsiniz Hava durumu bildirimleri size bildirim olarak iletilebilir Çiçek Tozu ve alerji bildirimleri alınabilir Mevsim değişimleri ile ilgili bildirimler alabilirsiniz İnternet siteniz ya da peşine düşüp takip ettiğiniz siteler herhangi bir sebep nedeniyle hizmet veremediğinde farkında olan olursunuz Burcunuz ile ilgili bildirimler alabilirsiniz Zelzele ve fırtına bildirimleri alabilirsiniz Markanıza ya da bireysel hesabınıza atılan mentionları anında öğrenebilirsiniz Bitcoin de dahil elde etmek üzere döviz kurlarında yaşanan değişiklikleri takip edebilirsiniz Sitenizin Alexa puanını takip edebilirsiniz Twitter, Instagram, Flickr ve Pinterest bildirimleri alabilirsiniz YouTube, Vimeo ve Quora güncellemelerinden farkında olan olabilirsiniz Bambaşka sitelerdeki uyarı çeken yayınlar hakkında bildirim alabilirsiniz

Hooks içerisinde listelediğimiz kategoriler haricinde daha çoğu bambaşka kategori seçeneği de yer alıyor. Başvuru Formu her bildirimi kişiselleştirmenize de imkan veriyor. Seçeceğiniz bildirimlerde herzamanki bildirim mesajının yanısıra bildirim sesi oynatılıp oynatılmayacağını belirleyebiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi