Hotel My Phone indir

Hotel My Phone indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 gün önce
Hemen indir ()
4 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz rehberinize ulaşmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Hotel My Phone, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz fazla zekice düşünülmüş bir uygulamadır. Telefonunuzun şarjının bitmesi bundan böyle pek da sorun olmayacak zira bu başvuru formu rehberinize ulaşmanızı sağlıyor.

Biliyorsunuz günümüzün en manâlı problemlerinden bir tanesi akıllı telefonların şarjının fazla kısa sürede bitmesi. Hatta öyle ama sabah şarj ettiğimiz telefon akşama değin dayanırsa kendimizi uğurlu sayıyoruz.

Peki şarjım bitmişken bu uygulamaya nasıl erişeceğim diye soruyor olabilirsiniz. Kullanım doğrusu çok orijinal bir hafıza üzerinden geliştirilmiş. Dışarı çıktığınızda yanınızda bir arkadaşınız olur. Genelde en yakın arkadaşınızla bu uygulamayı fazla daha dar kullanabilirsiniz.

Uygulamayı keza en yakın arkadaşınız keza siz indiriyorsunuz. sonra birlikteyken şarjınız bittiğinde veya da telefonunuzu evde unuttuğunuzda tek yapmanız gereken arkadaşınızın telefonunu ödünç alıp kendi profilinize girmek ve böylece kendi kişilerinize, mesajlarınıza ulaşabiliyor ve insanları arayabiliyorsunuz. İşiniz bittiğinde ise hesabınızdan çıkış yapıyorsunuz.

Tatbik bununla beraber ayrıca ev sahibi ayrıca de misafir kullanıcı açısından güvenli diyebilirim. Telefonunuzu arkadaşınıza ödünç verdiğinizde hotel moduna geçiş yapıyor ve bireysel bilgilerinizi koruyor.

Aynı şekilde bir arkadaşınızın telefonundan hesabınıza girdiğinizde, çıkış yaptıktan daha sonra bilgileriniz adamakıllı anonim bir şekilde kalıyor. Çıkış yapmayı unutursanuz da dört saat sonunda otomatik olarak çıkış yapılıyor.

Gerçekten kullanışlı olan bu uygulamayı denemenizi tavsiye ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

4 kez indirildi