Hotspot Shield VPN indir

Hotspot Shield VPN indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android işletim sistematik zeki telefonunuzda emniyet ve gizliliğinize tartma veriyorsanız veya yasaklı sitelere girmek istiyorsanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

PC kullanıcılarının yasaklı sitelere erişim, yurtdışı engelli sitelere erişim ya da internette gizlilik ve kişisel verileri koruma amaçlı olarak uzun senelerdir kullandıkları en popüler yazılımlardan birisi Hotspot Shield programıydı.

Ama mobil cihazlarda eksikliği uzun süredir çekilen kullanım en sonunda üretici AnchorFree GmbH tarafından hazırlandı ve Android zeki telefon ve tabletlerin kullanımına sunuldu.

Program yasaklı sitelere erişim özelliklerinin yanına emniyet ve gizlilik için de böylece fazla avantaj sağlıyor

Wireless internet alanlarında veri koruması
Kimlik ve IP bilgileri şifrelemesi
Spam, phishing ve istenmeyen trafiğin bildirilmesi gibi özellikler de uygulamanın nitelikleri aralarında.

Ayrıca mobil cihazınızda gerçekleştirdiğiniz data trafiğini sıkıştırma özelliği sayesinde 3G gibi veri sınırı olan ve ücrete tabii tutulan internet bağlantılarında çok daha eksik veri akışı sağlayarak kotanızın dolmasını engelleyebiliyor.

Uygulamayı yüklemeden önce cihazınızda yer alan diğer benzer yazılımları kaldırmanız gerekiyor ve uygulamayı silmek isterseniz de standart silme menüsünü değil uygulamanın içerisinde yer alan kaldırma seçeneğini kullanmanız gerekli.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi