HPSTR indir

HPSTR indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

HPSTR uygulaması ile Android cihazlarınızın arkaplanının her zaman daha güzel görüneceğinden muhakkak olabiliyorsunuz.

HPSTR uygulaması, Android kullanıcılarının mobil cihazlarını renklendirmek ve daha hoş görünen bir ışık halkası getirebilmek için kullanabilecekleri bedava duvar kağıdı uygulamaları aralarında yer alıyor oysa öteki uygulamaların tersine fazla geniş seçeneklere ve nitelikli bir yapıya sahip olduğunu söyleyebilirim. Sadece resimleri değil, bununla birlikte canlı duvar kağıtlarını da cihazınızın arkaplanına getirebilen kullanım, böylece daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunabiliyor.

Uygulamanın sunduğu duvar kağıtlarının çok şekilli ve çekici olmaları nedeniyle beğeneceğinize inanıyorum ve bu resimlerin otomatik olarak zamanlanmış bir şekilde değişimlerini karşılamak da muhtemel. Bu Vesile Ile telefonunuz ya da tabletinizden sıkılmadan kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Çeşitli filtre ve şekillerle resimlerin süslenmesi de uygulamanın kabiliyetleri aralarında. Bu sayede benzer resimleri görüntüleseniz bile çeşitli filtrelerle daha değişik görünümler olmak muhtemel. Tatbik her ne değin ücretsiz olsa da, içerisinde yer alan pro sürümle daha artı özelliğe kavuşmak olası. Bu pro özellikleri kısaca listelemek icabında;

Çok sayıda fotoğraf kaynağı Daha artı özelleştirme seçeneği Otomatik yenilemeyi kapatabilme

Eğer yeni ve öbür bir duvar kağıdı uygulaması arayışındaysanız elbette göz atmadan geçmemeniz gereken seçeneklerden birisi olduğunu düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi