HTC Backup for HTC One indir

HTC Backup for HTC One indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

HTC Backup, HTC One akıllı telefon modelleri ile ahenkli bir yedekleme uygulamasıdır.

HTC Backup, akıllı telefonunuzdaki kayda değer verileri bulut ortama aktarmanıza muavin olan bedava bir mobil uygulamadır. Telefonunuzda yüklü olan bütün uygulamalar, kısa mesajlar, arama geçmişi ve ayarları yedekleyen uygulama, telefonunuzu sıfırlamanız, değiştirmeniz veya upgrade etmeniz durumunda bütün kullanım ve ayarlarınızı hızlıca geri getirme kolaylığı sunar.

HTC’nin devlete ait uygulamaları arasında olan HTC Backup, 150’den fazla ayarı sorunsuz ve çabuk bir şekilde yedekleyebilir. Yedekleme işlemi WiFİ bağlantınız üzerinden her gün otomatik olarak gerçekleştirilir. Dilerseniz yedekleme işlemini kendiniz de istediğiniz vakit yapabilirsiniz. (Ayarlar – Yedekle ve Sıfırla menüsüne giderek el ile yedeklemeyi başlatabilirsiniz.)

Telefonunuzun ayarlarını yedekleyebilmek için HTC ya da Facebook hesabınıza gereksinim duyan tatbik ile kılavuz kısa mesajlarınızı, tatbik kısayollarını, BlinkFeed kategorilerini, Sense TV ayarlarını, sosyal ağ ve e-posta hesaplarınızı, yer imlerinizi, kablosuz ağları ve daha fazlasını yedekleyebilirsiniz. Hem Dropbox ve Google+’da sakladığınız resim, video, müzik ve dökümanlara erişebilirsiniz.

HTC Backup Özellikleri:

Kılavuz ve kısa mesajları yedekleme Google Drive ya da Dropbox’a değiştirme alma Google hesabı oluşturma BinkFeed kategorilerini yedekleme Sense TV uzakta denetim ve görüntüleme ayarlarını yedekleme sosyal medya ve E-posta hesap bilgilerini yedekleme Yer imleri, duvar kağıtları, alarmlar, hava durumları ve çok daha fazlası…

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi