HTC BlinkFeed indir

HTC BlinkFeed indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

HTC BlinkFeed uygulaması ile Android işletim sistemli HTC cihazlarınızdan tüm haber kaynaklarına ana ekranınız üzerinden ulaşabiliyorsunuz.

HTC BlinkFeed uygulaması, HTC zeki telefon sahiplerinin cihazlarına yükleyebilecekleri ve muhakkak seveceklerine inandığım bedava uygulamalar arasında yer alıyor. Her ne dek böylece çok cihazın beraberinde kendiliğinden gelse de uygulamayı yanlışlıkla silen ya da bir kusur sonucu mobil cihazında bulamayanlar dilerlerse sonra da indirebiliyorlar.

Uygulamanın fazla temiz ve anlaşılabilir bir arayüzü olduğu için kullanırken herhangi bir güçlük çekmek olası değil. Takviminizden tutun da haberlere ve sosyal ağ akışlarına değin o kadar fazla haber kaynağı doğrudan doğruya telefonunuzun esas ekranında BlinkFeed bir uçtan bir uca beliriyor ve bu nedenle bir bir uygulamaları açmanıza lüzum kalmıyor.

Uygulama içerisinde hangi içeriklerin ekranınızda belireceğini kendiniz belirleyebiliyor ve bu nedenle dilediğiniz gibi özelleştirme seçeneklerinden faydalanabiliyorsunuz. Bu konuda epeyce geniş seçeneklerin olması ise ilgi alanlarınıza karşın olarak tüm veri sahibi elde etmek istediğiniz konuları anında görmenizi sağlıyor.

Cihazınızın performansı üstünde negatif bir etkisinin olmaması ama batarya tüketimini çok eksik arttırması nedeniyle bir takım kullanıcıları birazcık rahatsız edebilir. Natürel ama en son haber içeriklerinin alınabilmesi için cihazınızın internete tabi olması gerektiğini de unutmayın.

HTC’nin Türk haber kaynaklarıyla da anlaşmalı olması doğru öyle çok konuda popüler web sitelerinden haberleri doğrudan doğruya uygulama içerisinden okuyabiliyorsunuz. HTC mobil cihaz sahiplerinin kesinlikle denemeleri gerekenler arasında olduğunu söyleyebilirim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi