HTC Kılavuz indir

HTC Kılavuz indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

HTC Rehber, telefonunuzla yaşadığınız sorunları gidermenizde muavin olacak seçenekler sunan bir uygulamadır.

HTC Kılavuz, telefonunuzda oluşan bir sorunu gidermenize yardımcı olacak birtakım özellikler sunan ücretsiz bir mobil uygulamadır. Sorun giderme özelliği bir uçtan bir uca telefonunuzu servise götürmeden ya da destek ekibini aramadan sorunu kendiniz çözebilirsiniz. En sık karşılaşılan sorunları listeleyerek size yardımcı olan uygulamanın kullanımı da basittir.

HTC Kılavuz uygulaması baştan sona zeki telefonunuzda bir sorun olması durumunda servis bölümünü aramak zorunda kalmayacaksınız. Sorun Giderme, en yaygın minik sorunları çözmenizde size asistan oluyor. Servis bakımı gerektiren büyük sorunlarda ise Telefon Sağlığı özelliği sorunu otomatik olarak saptama ediyor. Böylelikle servis bölümüne ulaştığınızda sorun zaten teşhis edildiğinden zaman kazanıyorsunuz. Teknik desteğin yanı sıra konumunuzu belirleyerek yakınınızdaki hizmet sağlayıcılarını da önünüze seren kullanım ile yazılım güncellemelerini de takip edebilirsiniz.

HTC Rehber, rahatlıkla kullanabileceğiniz sade arayüze sahip bir yardım uygulaması. En sık karşılan sorunlar menüsünde batarya, SIM kart, arama, ekran, butonlar, internet, ses, kamera, aygıt sorunları, uygulama ve bağlantı kategorilerine ulaşabilir, Telefon Sağlığı bölümünden telefonunuzun performansını etkileyen sorunları görebilir, İpuçları bölümünden videolu rehberlerle beslenen ipuçlarına bakabilir ve Yazılım Güncellemesi bölümünden telefonunuz için gelen bir güncelleme olup olmadığını yoklama edebilirsiniz.

HTC Rehber Özellikleri:

Yardım ekibine varmak En yaygın sorunları görme Performans sorununu giderme Nasıl yapılır videoları ve ipuçları Yazılım güncellemeleri

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi