HTC Scribble indir

HTC Scribble indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

HTC Scribble uygulaması ile kolayca Android cihazlarınızda notlar tutabilir, doğum günü kartları hazırlayabilirsiniz.

HTC Scribble uygulaması, HTC akıllı telefon sahiplerinin Android cihazlarında kullanabilecekleri başarılı not alma uygulamaları arasında yer alıyor ve ayrıca olağan notlar hem de posta kartları, istek kartları veya eğlenceli kartlar üretebilmenizi sağlıyor. Uygulamayla yapabilecekleriniz hayal gücünüzle sınırlı ve bu nedenle kullanırken oldukça keyif alacağınıza inanıyorum.

Kendi çizimlerinizle resimler yaratmanıza dahi imkan tanıyan uygulama, ücretsiz olarak sunuluyor ve oldukça basit bir kullanıma sahip. İçerisinde gelen kullanıma hazır şablonlar sayesinde iyice ihtiyacınıza yönelik bir açılış da yapabiliyorsunuz.

Çizimler, fotoğraf ekleme, yazı yazma, hareketli GIF desteği gibi oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan uygulamanın tek dezavantajı sadece HTC cihazlara yüklenebiliyor oluşu. Dolayısıyla uygulamayı öteki zeki telefon üreticilerinin cihazlarına üstüne atmak olası yok.

Bazı gelişmiş özelliklere sahip olan uygulamanın bu özelliklerinden bir adam başına de takviminizle doğum günü kartlarını eşleştirebilme. Dolayısıyla kullanım içerisinde yarattığınız tebrik kartlarını doğruca takviminizdeki belirli etkinliklerle eşleştirebiliyor ve otomatik olarak gönderilmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Hatırlatma listeleri, ufak notlar yapma ve öteki tüm çizim ve imlâ olanakları ile uygulamayı kuşkusuz denemeniz gerektiğine inanıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi