HTC Sense Home indir

HTC Sense Home indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

HTC Sense Home uygulaması ile HTC Android mobil cihazınız fazla daha güzel görünecek.

HTC Sense Home uygulaması, geçmişte HTC BlinkFeed olarak adlandırılan resmi HTC launcherının yeni versiyonu olarak karşımıza çıktı ve uygulamanın adındaki bu değişikliğin yanında işlevsel olarak da pek fazla farklılığa sahip olduğunu söyleyebilirim. Zira geçmişteki BlinkFeed uygulaması bundan böyle kullanıcıların ihtiyaçları için birazcık yetkisiz kalmaya başlamıştı ve HTC kullanıcılara daha geniş opsiyonlar sunmanın bir yolunu bulmuş durumda.

Sense Home içerisinde aynı geçmişte olduğu gibi en son gündemdeki gelişmeleri takip edebileceğiniz ve sosyal ağlarınızdan da güncellemelere erişebileceğiniz bir BlinkFeed arabulucu yer alıyor. Lakin bunun yanına bütün sistem üzerinde gerçekleştirilen yeni tasarım öğeleri doğru ayrıca BlinkFeed ayrıca de diğer araçlar çok daha hoş görünüyorlar.

HTC Sense Home ile birlikte gelen bir diğer nitelik ise temalar desteği. Keza HTC’nin kendi hazırladığı ayrıca de öteki kullanıcıların hazırladıkları temalara uygulamayla birlikte erişmek ve böylece sistemin çok daha hoş bir dış görünüş almasını sağlamak mümkün. Ses öğeleri, arkaplanlar ve ikon değişimleri gibi oldukça geniş bir skalaya sahip olan bu temalar baştan sona HTC Android cihazınızın hiç olmadığı kadar cazibeli olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Seçilen arkaplanın rengine kadar sistemin öteki noktalarında da renk değişimlerinin gerçekleştirilmesi, daha bütünsel bir başvuru formu deneyimine ihtimal tanıyor. Bunun yanında çeşitli yeni widgetların Sense Home ile birlikte gelmesi de yine şüphesiz bu sürümü kaçırmamanız gerektiğini gösteriyor.

Eğer HTC Android zeki telefonlardan bir tanesini kullanıyorsanız şüphesiz HTC Sense Home’a geçiş yapmayı unutmamalısınız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi