HTC Service Pack indir

HTC Service Pack indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

HTC Service Pack ile Android HTC cihazlara sahip olanlar cihazlarının sorunsuzca çalıştığından belirlenmiş olabiliyorlar.

HTC Service Pack uygulaması, HTC zeki telefon kullanıcılarının mobil cihazlarını daha verimli bir şekilde kullanabilmek için telefonlarında en aktüel sürümüne sahip olmaları gereken uygulamalar arasında yer alıyor. Her ne kadar cihazınızla beraber bu tatbik gelmiş olsa da güncel olup olmadığını kesin aralıklarla denetim etmeniz en son yeniliklerden geri kalmamanızı sağlayacaktır.

HTC Service Pack içerisindeki araçlar tamamen ayrıca BlinkFeed ve Sense Home’u bereketli bir şekilde kullanmak olası ülkü geliyor, hem de yayınlanan yeni özelliklerin sisteme entegrasyonu sorunsuzca gerçekleşiyor.

Bilhassa HTC’nin kendi arayüzünü ve araçlarını çoğu kez kullananların şüphesiz unutmamaları gereken uygulamalardan birisi olması nedeniyle son sürüm kontrolünü yapmayı sakın atlamayın. Ama uygulamanın sadece HTC göre HTC cihazlar için yaratılmış olması yüzünden öteki marka Android aygıt sahipleri maalesef uygulamayı cihazlarına yükleyemiyorlar.

Son dönemlerde HTC Sense Home ile birlikte gelen tema, widget desteği ve gelişmiş özelleştirme seçenekleri HTC Service Pack’i çok daha zorunlu ayla getiriyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi