HTC Smart Display indir

HTC Smart Display indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Telefonunuzun kilit ekranında yardımsever bilgiler sunuyor.

HTC Smart Display (Akıllı Ekran), U11+ modelinde gördüğümüz, kilit ekranında faydalı bilgiler sunan bir başvuru formu. Samsung’un Always on Display (Ekran Aralıksız Açık) özelliğinin aynısı aramak sanırım yanlış olmaz. Telefonunuzun hiçbir düğmesine basmadan saat/tarih, batarya durumu, bildirimleri vs. görebiliyorsunuz.

HTC’nin başlangıçta U11+ telefonunda sunduğu Smart Display (Zeki Ekran) özelliği bir uçtan bir uca HTC’nin deyimiyle zeki telefon zeki masa saatine dönüşüyor. Kullanıcıların genelikle pil yüzdesine bakmak, bildirimleri görmek, saat ve tarihe bakmak için telefonun kilidini kesintisiz açıp kapatmasının önüne geçmek için koyulan ekran sürekli açık özelliği yararlı fakat gün içinde bataryada manâlı derecede olmasa da pil düşüşüne sebebiyet veriyor. Telefon cepteyken ya da çantadayken bu özellik otomatik olarak kapatılıyor ancak yine de başvuru esnasında ölçüm yapmanızı nasihat ederim.

HTC Smart Display Özellikleri:

İki mod (hareket başlatma ve her zaman açık) Öbür saat tarzları Pil durumu Bildirim simgeleri Saat/Tarih bilgisi Cep modu Gezi saati

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi