HUAWEI Mobile WiFi indir

HUAWEI Mobile WiFi indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

HUAWEI Mobile WiFi, Huawei marka mobil modeminizi Android cihazınızdan yönetmenize müsade veren uygulamadır.

HUAWEI Mobile WiFi, mobil kablosuz modeminizi Android akıllı telefon ve tabletinizden yönetebilmenize imkan tanıyan bir başvuru formu. Eğer Huawei tarafından planlanmış bir mobil modeme sahipseniz bu uygulamayı muhakkak indirmelisiniz.

Huawei Mobile WiFi uygulaması ile nerede olursanız olun Huawei mobil modeminizi Android cihazınızdan yönetebilir, bilgi kullanımını, pil ömrünü peşine düşüp takip edebilir, ayarlarına ulaşabilirsiniz.

Android cihazınızı Huawei Mobil WiFi cihazınıza bağlamanızın ardındaki kullanmaya hazır olan tatbik ile hücresel bilgi kullanımını gerçek zamanlı olarak görebiliyorsunuz fakat indirme bilgilerinin anlık olarak gelmesi son derece önemli. Bunun yanı sıra Mobil WiFi cihazınızın batarya durumunu takip edebiliyor, data kullanımı ve öteki konuları içeren kısa mesajları okuyabiliyor, sd kartınıza verilerinizin bir yedeğini alabiliyor ve istediğiniz vakit verilerinizi sd karttan çekebiliyorsunuz. Ayrıca WLAN ayarlarını yönetebiliyorsunuz.

Büyük butonlarla süslenmiş kullanımı son derece basit bir arayüz ile gelen uygulamanın desteklediği modeller aralarında E5331, E5332, E5372, E5375, E5756, E589, E5776, EC5321, EC315, E5220, E5221, E5251, E5151, E5375, E355 ve HWD14 bulunuyor. Eğer Huawei markasını taşıyan bu modemlerden birine sahipseniz bu uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi