Huawei Phone Clone indir

Huawei Phone Clone indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Eski telefonunuzun verilerini yeni telefona hızlıca aktarın.

Huawei Phone Clone, yeni telefona bilgi aktarımını kolaylaştıran uygulama. Mevcut Android telefonunuzdan yeni Huawei telefonunuza geçiş aşamasında rehber, sms, mesajlarınız, resim ve videolarınızı zahmetsizce aktarmanızı sağlayan dilekçe, kablosuz ağ bağlantısını kullanıyor ve sadece dört adımda data aktarımını tamamlıyor.

Huawei’nin Phone Clone adını verdiği ücretsiz veri aktarma – nakliye uygulaması ile kablolarla uğraşmadan ve son derece seri bir şekilde eski Android telefonunuzdaki verileri yeni telefonunuza kolayca aktarabiliyorsunuz. Huawei marka akıllı telefon kullanmıyorsanız sadece kişiler, fotoğraf ve videolar aktarılıyor. Hali hazırda Huawei telefon kullanıyor, yeni bir modele geçtiyseniz daha fazla veriyi aktarabiliyorsunuz. Kişileriniz, fotoğraflarınız, videolarınız, müzikleriniz, mesajlarınız, notlarınız, uygulamalarınız, başvuru formu verileri, ayarlar dahil tüm veriler yeni Huawei telefona aktarılıyor.

Huawei Phone Clone Uygulaması ile Yeni Android Telefona Veri Aktarma:

Yeni telefonunuzda Phone Clone uygulamasını açıp aygıt seçim ekranında “Android device”ı seçiyorsunuz. Eski telefonunuza Phone Clone uygulamasını yüklüyorsunuz. Eski telefonunuzda Phone uygulamasını çalıştırıyorsunuz, Gönder’e dokunuyorsunuz ve aşağıdaki karekodu okutuyorsunuz. QR kodla bağlanamazsanız, sorun yaşarsanız WLAN ağına bağlanarak (WLAN ağ adı ve şifre en altta veriliyor) bu adımı geçebilirsiniz. Yeni telefona aktarılacak verileri seçiyorsunuz ve Next’e dokunduğunuzda klonlama işlemi başlıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi