I Can’t Wake Up! Alarm Clock indir

I Can’t Wake Up! Alarm Clock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

I Can’t Wake Up! Alarm Clock, sabahları alarm ile şiddet uyananlar için geliştirilen ayrı, kullanışlı ve ücretsiz bir Android alarm uygulamasıdır.

I Can’t Wake Up! Alarm Clock, sabahları alarm ile rahatça uyanabilmeniz için 8 ayrı alarm türü taşıyan yararlı ve kullanışlı bir alarm uygulamasıdır. Başvuru Formu üzerindeki alarm türlerinin tümü, görevi yerine getirmeden alarmı kapatmamaktadır. Uygulamanın can herif noktası bütün da burası zaten. Akıllı telefon ve tabletlerimiz üzerindeki standart alarm uygulamaları ile kurduğumuz alarmları tek bir tuş ile kapatabiliyor yada erteleyebiliyoruz.

Alarmı kapatabilmeniz için sizden umulmadık şeyler isteyen kullanım ile ekranda yazan girift harfleri yazarak, yabancı kelimeleri yazarak, bulmacayı çözerek, barkod okutarak, yatağınızı terlederek vb. şekillerde işlemler yapmanız gerekebilir. Emrindeki bunların hepsinin amacı kuşkusuz uyanabilmenizi temin etmek. Azıcık sinir bozucu olsada, bu şekilde zorlama uyanan kişiler bile alarmı kapatamayarak mecburen uyanmak zorunda kalıyor. bu nedenle alarmı kurararken bütün kalkacağınız saate kurmanızı öneririm. Erken kurarak kendinize işkence etmeyin.

Uyumlu olarak ayarlamak istediğiniz alarmların saatini ve günlerini seçerek daima belirlemek zorunda kalmazsınız. Bu özellik o kadar fazla alarm uygulamasında da hali hazırda bulunuyor zaten. Alarm ayarlamalarında 8 ayrı alarm modundan istediğinizi seçerek dilediğiniz şekilde kalkabilirsiniz.

Eğer ayrı, sinir bozucu ve aynı zamanda eğlenceli bir Android alarm uygulaması arıyorsanız I Can’t Wake Up! Alarm Clock’u Android akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamanın bedava versiyonu olduğu gibi daha artı özellik ve fonksiyon ile kullanabileceğiniz ücretli versiyonu da bulumaktadır. Uygulamanın bedava versiyonunu deneyerek memnun kalmanız durumunda 7 TL’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca ücretli versiyonda reklam bulunmamaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi