iBattery indir

iBattery indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

iBattery, Android cihazlarınızın pil ömrünü uzatabilmek için kullanabileceğiniz kullanımı en basit Android batarya uygulaması.

iBattery, Android zeki telefonlarınızın bataryası fazla kısa sürüyorsa bu sorunu bir nebze de olsa çözmenizi sağlayacak ücretsiz ve yardımsever bir Android pil uygulaması.

Uygulamanın pil ömrünü uzaması açık havada en hoş özelliği ise son derece kolay ve basit kullanıma sahip olması. Tek bir tuşa basarak faal edeceğiniz başvuru tekrar benzer şekilde tek bir tuşa basarak kapanıyor.

iBattery uygulaması sahiden diğer batarya ömrü uzatma uygulamaları gibi fazla ayrıntılı ve geniş detaylı bir Android uygulaması yok. Lakin görevini kolay olarak iyi şekilde yaptığı için pil ömrünü uzatıyor.

Android telefon ve tabletiniz uyku modundayken internet bağlantısını keserek pil tasarrufu yapılmasını karşılayan başvuru, bununla beraber çalışmaya devam eden tüm uygulamaları kapatarak ekstra batarya tasarrufu sağlıyor. başkaca ise belirlediğiniz bir batarya ömrü oranında telefon kendini uçak moduna alarak pil tüketimini minimuma indiriyor. Bu özelliği zor durumda kaldığınızda ve telefon ya da tabletiniz kapanmaması gereken durumlarda kullanabilirsiniz. Epeyce işinize yarayacaktır.

Uygulamanın yaptığı her şeyi kendiniz de yapabilirsiniz lakin kullanım bütün bu işlemleri fazla daha süratli ve kolay bir şekilde yapabiliyor. bu nedenle iBattery’i ücretsiz olarak indirip kullanmanızı öğüt ediyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi