Icondy indir

Icondy indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Icondy uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızda aynı anda aniden artı ikon paketinin uygulanmasını sağlayabiliyorsunuz.

Icondy uygulaması, Android zeki telefon ve tabletlerinde ikon paketleri planlamak isteyen kullanıcıların faydalanabilecekleri ücretsiz araçlar aralarında yer alıyor. Birincil bakışta ikon paketlerinin nasıl hazırlanacağı biraz kafa karıştırıcı gibi olabilse de sizlere uygulamanın egzersiz mantığını birazcık anlatırsak aklınızda herhangi bir tereddüd de kalmayacaktır.

Tatbik temel olarak telefonunuza kurduğunuz ikon paketlerinde yer alan ikonların bir araya getirilmesini sağlıyor. Zira başlıca bir ikon paketi bütün uygulamalar için gerekli ikonları sunmuyor ve bir kaç paketin birleşimi ile tüm sistemin ikonlarının değişimi mümkün ayla geliyor. Icondy bu paket birleştirme işlemini yerine getirmek için kullanabileceğiniz araçları sunuyor ve bu vesile ile bütünsel bir kullanım deneyimi elde edebiliyorsunuz.

Şimdilik yalnızca Lucid Launcher ile ahenkli bir şekilde çalışan başvuru, maalesef launcher olmadan ikon paketi değişikliklerini gerçekleştiremiyor. Fakat ilerleyen zamanlarda diğer 3. parti launcherların da ekleneceğine inanıyorum ve bu vesile ile başvuru formu çok daha geniş bir kullanıcı kitlesine erişim izni kazanacaktır.

Uygulamanın ücretsiz olan bu sürümü her ne dek minik kısıtlamalara sahip olsa da, kullanım içi satın alma seçeneklerini kullanarak iki adetten daha pozitif ikon paketini karıştırma gibi bir takım özelliklere de erişebiliyorsunuz. Ancak bu özellikler çok da mecburi olmadıkları için standart ücretsiz sürümün kullanıcılar için tatmin edici olacağını düşünüyorum.

Çalışması esnasında herhangi bir performans sıkıntısı olmayan ve bununla beraber internet de gerektirmeyen Icondy uygulamasına göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi