IDrive (Online Backup) indir

IDrive (Online Backup) indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

IDrive (Online Backup), Android cihazınız üstünde bulunan dosya ve klasörlerinizi yedekleyebileceğiniz bedava bir uygulamadır.

IDrive Online Backup, Android cihazınız üstünde bulunan önemli verilerinizi güvenli ve çabuk bir şekilde bulut dosya sunucuları üzerine yedekleyebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

bununla beraber programın çapraz platform desteği baştan sona kendi kullanıcı hesabınıza daha önce öbür bir aygıt üzerinden atmış olduğunuz bütün verilere Android zeki telefonunuz ya da tabletiniz yoluyla da ulaşabilirsiniz.

Bilhassa tüm verilerinizi yeni bir tablete veya akıllı telefona aktarırken çok elverişli bir yol olan IDrive Online Backup, sizin için tüm verilerinizi zahmetsizce yedekleyecek ve ardından isterseniz yeni bir cihaz üstüne geri doldurma yapmanıza olasılık sağlayacaktır.

Tüm fotoğraf, video, yıllık kayıtları ve fazla daha fazlasına tek bir yerden ulaşmanızı sağlayacak IDrive Online Backup’ı denemenizi tavsiye ederim.

IDrive (Online Backup) Özellikleri:

Hesabınızdaki dosya ve klasörler aralarında kolayca dolaşın Kişi listenizi, fotoğraflarınızı, videolarınızı ve yıllık detaylarınızı zahmetsizce yedekleme ve geri yükleme Dökümanları okuma, müzikleri dinleme ve videoları izleme Dosya ya da klasörlerinizi arkadaşlarınızla paylaşma Dijital yaşantınıza erişimi IDrive ile koruma

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

6 kez indirildi