IF indir

IF indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 gün önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

IF uygulamasını kullanarak mobil cihazınız ve internet hizmetleri yoksa donanımlar aralarında bağlantı kurulmasını sağlayabiliyorsunuz.

IF uygulaması, IFTTT tarafından yayınlanmış devlete ait bir koşullu eylem gerçekleştirme uygulaması olarak karşımıza çıktı ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Koşullu eylem deyince uygulamanın ne olduğu o kadar anlaşılmıyor ve bu nedenle dilerseniz bu kavramı azıcık daha açalım.

IF uygulamasıyla Android cihazınızda bir olayın gerçekleşmesi halinde bir diğer işlemin yapılmasını tetikleyebiliyorsunuz. Bu tetikleme işlemi sayesinde mesela evinize geldiğinizde sosyal ağ profillerinizden paylaşım yapılması veya hava durumuna göre bir SMS gönderilmesi yoksa çok daha ayrı pek çok tetikleme işlemini otomatiğe bağlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın çok sayıda farklı servisi, hatta bir takım donanımları ve konut aletlerini desteklemesi tamamen otomatizasyonun oldukça kolay ve sorunsuz bir hale geldiğini de belirtmem gerek. IFTTT’nin bu konuda uzmanlaşmış bir servis olması sebebiyle bütün tetikleyiciler ve eylemler gereken koşullarda gerçekleşerek işlemleri tamamlıyorlar.

Uygulamanın arayüzünün de olabildiğince kavranabilir ve ikonlarla desteklenmiş olması, uygulama sırasında sorunsuzca tüm verileri girebilmenizi sağlıyor. Philips Hue sahipleri evlerine yaklaşınca ışıkların otomatik olarak açılmasını bile tatbik içerisinden gerçekleştirebiliyorlar.

Eğer otomatizasyon sistemlerine karşısında bir merağınız varsa şüphesiz göz atmadan geçmeyin derim.

İLGİLİ SORULAR

Youtube’da Klip Paylaşırsam Telif Alır Mıyım? ADSL Kullanıcı Adımı Unuttum Ne Yapabilirim? Ubuntu’da Kablosuz Ağı Nasıl Aktifleştirebilirim? YENİ BİR SORU SOR

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi