IFTTT indir

IFTTT indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
9 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

IFTTT, sosyal ağ ve web uygulamalarınızı belirlediğiniz koşullara göre daha bereketli kullanabilmenizi sağlayan ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

IFTTT, Android telefon ve tablet sahiplerinin ayrıca sosyal ağ hesaplarını ayrıca de sahip oldukları web uygulamalarını daha kolay yönetebilmesi için geliştirilen faydalı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Google Drive, Dropbox, Facebook, Twitter, Instagram, Gmail, Flickr, Last.fm ve daha bir fazla platform için desteği yer alan başvuru formu özetle belirleyeceğiniz talimatları uygulamakta ve internetin sizin için daha bereketli çalışmasını sağlamaktadır.

Bambaşka ve çok sayıda sahip olunan hesapların hem daha verimli ayrıca de tek bir noktadan yönetilmesi kuşkusuz bir fazla kullanıcının hem işlerini kolaylaştıracak hem de bu servis ve uygulamaları daha efektif kullanmasını sağlamaktadır. Uygulamayı kullanabilmek için belirtilmiş açıklamalar vermelisiniz. Verdiğiniz talimatlar gerçekleştiğinde kendi belirlediklerinize kadar gerçekleştirmek istediğiniz işlem de gerçekleşecektir. Örnekle açıklama yapmak icabında, Instagram hesabınıza yüklediğiniz her resmin Google Drive üzerine yüklenmesini istiyorsanız, bu şekilde bir açıklamalar vererek bu aşamadan sonradan Instagram’a yükleyeceğiniz bütün fotoğrafların dilekçe doğru Google Drive’da da depolanmasını sağlayabilirsiniz. Benzer bir örnek olarak cihazlarınızın kamerası ile çekilen bütün fotoğraflarınızın da Google Drive’da depolanmasını sağlayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza kadar belirleyebileceğiniz öbür şartlar tamamen işleriniz çok daha kolaylaşabilir ve zaman tasarrufu yapabilirsiniz. Peşine Düşüp Takip etmeniz gereken bir fazla sosyal ağ ve web uygulaması hesabınız varsa, IFTTT Android cihazlarınızda mutlaka bulunması gereken uygulamalardan bir tanesidir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

9 kez indirildi