IGTV indir

IGTV indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir ()
44 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Instagram’da video yükleyin, para kazanın.

IGTV, Instagram’da 1 saate dek uzun videolar paylaşmanıza müsade veren ücretsiz bir kullanım. Videoların bütün ekran ve dikey olarak görüntülendiği başvuru, Instagram’da video içerik üreten markalara, fenomenlere, YouTuber gibi ünlü kişilere hitap ediyor. Instagram’da video izlemeyi sevenlerin de kullanabileceği uygulama, Instagram Direct gibi egemen, Instagram hesabıyla giriş yapılarak kullanılabiliyor. Şu an için reklamların olmadığını da ayrıntıları ile belirtmek lüzum.

IGTV yani Instagram TV, Instagram’dan video yükleyenlerin daha fazla kullanacağı bir başvuru formu. Kişisel hesaplar için 10 dakika, şirketler için de 1 saate dek dikey formatta video yüklemeye izin veren IGTV uygulamasında tüm videolar bütün ekran, yanlarda siyah aylaklık kalmayacak şekilde gösteriliyor. Başlıca akışı kullanıcının takip ettiği hesaplardan gelen videolar oluşturuyor. Videolara açıklama ayrılmak, beğenmek, Direct’te paylaşmak muhtemel. Unutmadan, bu platformdan video paylaşanlar YouTube’da olduğu gibi gelir, gelir elde edebilecek.

İLGİLİ SORULAR

IGTV Nedir? Nasıl Kullanılır? Windows 10 Mağazası Instagram İndirme Sorunu Instagram ‘da Beğenileri Nasıl Artırırım? YENİ BİR SORU SOR

İndirİndir

44 kez indirildi