iKeyboard indir

iKeyboard indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

iKeyboard kullanıcılara yazı yazmanın daha bireysel ve daha pratik bir youlunu sunuyor.

Mobil cihazlarla en sık gerçekleştirilen aktiviteler arasın hiç şüphesiz ki yazı yazmak geliyor. Jurnal hayatta pek çok kez mesaj atıyor, e-mail cevaplıyor ve internet sitelerinde gezinmek için adres çubuğuna web siteleri giriyoruz. Hal böyle olunca tüm bu işlemleri daha hızlı ve eğlenceli bir yoldan yapmanın özlemini çekiyoruz. Neyse oysa üreticiler bu konu kullanıcıların beklentilerini iyi bir şekilde çözümleme ederek karşımıza kaliteli yapımlarla çıkıyor.

iKeyboard da bu yapımlardan bir her birine ve en kayda değer özelliği ise en ince ayrıntısına kadar bedava olarak indirebiliyor olması. Gerçekte onlarca farklı tipte GIF, ikon ve simge bulunuyor. Ayrıntılarıyla kullanıcıların beklentilerine kadar şekillendirilen arayüz ve başvuru formu alışkanlıkları uygulamayı mutlaka denenmesi gereken seçenekler arasına sokuyor.

Otomatik ayar ve hassas kelime tahmini gibi kullanışlı özelliklere sahip olan iKeyboard ile yazı yazarken eskisine kadar fazla daha çabuk olduğunuzu ayrım edeceksiniz. Türkçe de dahil olmak üzere öbür diller için destek sunan iKeyboard bu alanda kullanabileceğiniz en iyi seçeneklerden biri.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi