Ilos Screen Recorder indir

Ilos Screen Recorder indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ilos Screen Recorder uygulamasını kullanarak Android cihazınızın ekran görüntülerini video olarak kaydedebiliyorsunuz.

Ilos Screen Recorder uygulaması, Android kullanıcılarının mobil cihazlarında zahmetsizce video ekran görüntüleri alabilmelerini sağlıyor ve bu vesile ile cihazınızda gerçekleşen işlemleri daha sonra her tarafta izlemek üzere kaydedebiliyorsunuz. Özellikle uygulamaların veya oyunların kayıtları gibi işler için ideal olduğuna inanıyorum. Uygulamanın bedava olarak yayınlanmış olması ve herhangi bir reklam barındırmaması doğru dilediğiniz gibi rahatsız olmadan kullanabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanarak bir video kaydı gerçekleştirebilmek için cihazınızda Android 5.0 Lollipop sürümünün olması gerekiyor ve öteki sürümlerde maalesef etkin olarak kullanılamıyor. Herhangi bir root gerekliliği barındırmaması bir uçtan bir uca cihazınızın garantisinde bir bozulma olmadan video kayıtlarını gerçekleştirmeniz olası. Uygulamanın arayüzünün anlaşılması mümkün ve kolay kullanılır olması ise kayıtları çekmenin ve sonradan izlemenin sorunsuzca tamamlanmasını sağlıyor.

Çekilen ekran kaydı videolarınızı daha sonra sosyal ağlar üzerinden istediğiniz kişilerle de paylaşabiliyorsunuz. Uygulama içi satın alma seçenekleri ise kullanıcıların daha artı seçeneğe ve platforma erişebilmesine müsade veriyor. Zira satın alma seçenekleri ile diğer mobil ve masaüstü platformlarda Ilos Screen Recorder’ı kullanabiliyor, video izinlerini ayarlayabiliyor, oynatma listeleri de hazırlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın çalışması esnasında biraz sistem kaynağı harcandığı için batarya kapasitesinde ve cihazın hızında bir tedarik düşüş olabileceğini de akıldan çıkarmamalısınız. Tatbik ses kayıtlarını sistem içerisinden yok mikrofondan kaydettiği için oyunlar gibi uygulamalarda cihazın sesinin açık olması gerektiğini unutmamalısınız.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi