IMEI Sorgulama indir

IMEI Sorgulama indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

IMEI Sorgulama, Android cihazlarınızın IMEI numarasını hızlı ve pratik bir şekilde sorgulamanızı karşılayan bedava bir uygulamadır.

IMEI Sorgulama, mobil cihazlarınızın üstünde bulunan imei numarasını yazarak gerekli sorgulama işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz faydalı ve bedava bir Android uygulamasıdır.

Bildiğiniz üzere ülkemizde bir çok çalıntı IMEI numarası kullanılıyor. Özellikle 2. el telefon alım-satım işlemlerinde uyarı etmeniz gereken en büyük etkenlerden bir adam başına de IMEI numarası. bununla beraber piyasa fiyatından fazla daha düşük fiyatlara satılan kaçak telefonlar içinde sahte IMEI numaraları kullanılmakta ve bu cihazlar bir süre sonra kullanıma kapatılmaktadır. Bu başvuru formu baştan sona istediğiniz IMEI numarasını hemen sorgulatarak güvenilir sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Uygulama ile sorgulatacağınız imei numaraları şüphesiz kayıt altına alınmaz. bu nedenle kullanım üstünde gönül rahatlığı ile imei sorgulaması yapabilirsiniz. Kullanım üzerindeki sorgulamalarda size sunulan bilgiler e-devlet sitesi üzerinden alınmaktadır. böylece ulaşacağınız sonuçlar tamamen güvenilirdir.

Sizde istediğiniz zaman süratli ve zahmetsizce IMEI numarası sorgulatabilmek istiyorsanız uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize bedava olarak indirip kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi