Inapp Translator indir

Inapp Translator indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
8 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android için hazırlanan Inapp Translator uygulaması sayesinde uygulamalardan çıkmadan tanıdık olmayan dil tercümelerini yapabilirsiniz.

Android cihazlarımızda çeşitli yabancı kaynaklardan metinler okurken ya da yalnızca e-postalarımızı kontrol ederken, tanıdık olmayan dillerde yazılarla karşılaşmamız durumunda maalesef yazıyı kopyalayarak diğer sözlük ya da çeviri uygulamalarına yapıştırmakla uğraşmamız gerekiyor. Inapp Translator, bizleri bu zahmetten kurtarabilmek için hazır ücretsiz uygulamalardan birisi olarak karşımıza çıktı ve Microsoft Translator’dan aldığı gücü en seri yoldan tercümeler için kullanabiliyor.

Zira Inapp Translator’ı kullanırken doğruca varolan dilekçe üstünde tercümeleri görebiliyor, bu nedenle sözlük ve tatbik arasında geçiş yapma yahut yazı kopyalama gibi işlerle uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Kullanım o lahza hangi uygulamada yabancı bir metin açıksa onu dosdoğru o uygulamanın üstünde tercüme edebiliyor.

Inapp Translator’ın içerisinde tercüme gerçekleştirebildiği bir takım örnek uygulamalar şu şekilde:

Google Drive ve e-posta uygulamaları Whatsapp, Tango, Viber ve diğer sohbet uygulamaları Facebook, Twitter ve sosyal medya uygulamaları Büro araçları Web tarayıcılar Google Play e-kitapları

Uygulamanın çabuk ve içten şekilde tercümeler yapabildiğini de eklemek gerek. Türkçe desteğinin yanında kırktan artı dili desteklemesi ise tüm diller arasında hızlıca tercümeler yapabilmenize olanak tanıyacaktır. Eğer başvuru formu içi çeviri araçları arıyorsanız kesinlikle Inapp Translator’a göz atmayı unutmayın.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

8 kez indirildi