InCall Recorder-Phone Calls indir

InCall Recorder-Phone Calls indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

InCall Recorder-Phone Calls, Android cihazlarınız üstünde kullanabileceğiniz faydalı bir arama ve ses kaydolma uygulamasıdır.

InCall Recorder-Phone Calls, Android cihazlarınız üzernde yapacağınız konuşmaları kaydedebileceğiniz güvenilir ve kullanışlı bir ses kaydı uygulamasıdır. Uygulamayı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Ses ve aram akaydetme dışarıda o kadar çok ekstra özelliğe sahip olan kullanım ile ses kayıtlarınızın ses ayarlarını yapabilir, sesi durulaştırabilir, dosyaları telefonunuza kaydedebilir yada bulut depolama servislerine yükleyebilirsiniz. Ayrıca tatbik ile kaydedebileceğiniz konuşmalar için herhangi bir sınır bulunmamaktadır. Cihazınızda bulunan abes alana kadar dilediğiniz değin ses kaydı yapabilirsiniz. Yaptığınız görüşmeleri MP3 formatında kaydeden başvuru ile tescil işlemi tamamlandıktan sonra bu dosyaları adeta tüm cihazlar üzerinde oynatabilirsiniz.

Gelen ve giden aramaları kaydedebilmenizi sağlayan uygulamanın arayüzü üzerinden tüm arama kayıtlarına ulaşabiliyorsunuz.

Özellikler:

Bedava ve limitsiz başvuru formu Kullanıcı dostu arayüz Otomatik yada isteğe bağlı kayıt işlemleri MP3 formatında kaydetme Kaydedilen dosyaları oynatma

Gelen ve dışarı giden çağrılarınızı kayda geçirmek için zorunlu olan tüm araçları size sunan InCall Recorder-Phone Calls uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek denemenizi öğüt ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi