indirimDe indir

indirimDe indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 ay önce
Hemen indir ()
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Değişik markaların sunduğu indirim ve kampanyalardan hemencecik farkında almak için indirimDe uygulamasını kullanabilirsiniz.

indirimDe uygulaması, Android cihazlarınızda değişik mağazaların indirimlerinden derhal farkında olan olabilmenizi sağlıyor.

Marketler ve dağıtılmış mağazaların güncel kataloglarını ve broşürlerini sizlere sunan indirimDe uygulaması, ülke genelinde faaliyet gösteren bütün mağazalara varmak imkanı sunuyor. Kategorilere kadar indirim fırsatlarını listeleyebileceğiniz indirimDe uygulamasında, gözde kategorilerinizi veya mağazaları takip edebiliyorsunuz.

Ürün odaklı arama yapabilme seçeneği sunan indirimDe uygulamasında, barkod veya sesle arama yapabilmeniz de olası hale getirilmiş. Eşinizle veya arkadaşlarınızla ortak alışveriş listesi oluşturarak, karmaşıklığa da son vermeyi amaçlayan indirimDe uygulaması bir uçtan bir uca bütçenize iyi gelecek fırsatlardan haberdar olabilir ve indirilmiş ürünleri satın almanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Başvuru Formu özellikleri

Ürün araması yapabilme Favori mağazaları takip etme Alışveriş listesi oluşturma Barkod ve sesli arama fonksiyonu Fırsat ve kampanyalar

indirimDe indir

İndirimDE Download

İndirİndir

27 kez indirildi