İngilizce Kelime Öğreniyorum indir

İngilizce Kelime Öğreniyorum indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
6 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İngilizce kelimeleri ezberlemek isteyenlerin kullanabileceği bu sözcük kartları uygulaması epeyce elverişli.

İngilizce Kelime Öğreniyorum uygulaması Android zeki telefonlar ve tabletler için hazırlanmış olan bir sözcük ezberleme uygulaması ve işini de layığıyla yerine getiriyor diyebilirim. Daha önce iPhone için hazırlanan başvuru bundan böyle Android için de hazır durumda ve kelime kartları ile tanıdık olmayan dil öğrenmenin ne değin etkili olduğunu bilenler uygulamayı muhakkak seveceklerdir.

Karşınıza çıkan kelimeleri öğrenip öğrenmediğinizi direkt olarak kartlar üzerinde işaretleyebilir ve bu nedenle benzer kelimelerin karşınıza çıkıp durmasını engelleyebilirsiniz. Hem bilmediğiniz bir kelimenin anlamına görmek için kartın üstüne tıklamanız tatmin edici oluyor. Dilerseniz uygulamada beceriksiz gördüğünüz kelimelere ek olarak kendi kelimelerinizi de ekleyerek kendi sözlüğünüzü de oluşturabilirsiniz.

durmadan yeni kelimelerin eklenmeye devam ettiği tatbik böylece siz sözcükleri öğrendikçe karşınıza yenilerinin çıkmasını sağlıyor ve İngilizce öğrenmek isteyenler için iyi bir araç haline geliyor. Evde, yolda, işte bitmiş kullanabileceğiniz tatbik tatbik sırasında internet bağlantısı da gerektirmiyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

6 kez indirildi