InkPad Notepad indir

InkPad Notepad indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

InkPad Notepad eğer mobil bir anekdot alma uygulaması arıyorsanız ihtiyacınızı başarılı bir şekilde karşılıyor.

InkPad Notepad kullanıcıların not tutma ihtiyaçları için epeyce pratik bir çözüm sunan bir mobil not alma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir anekdot alma uygulaması olan InkPad Notepad ile anekdot yetişmek için kalem kağıt bulma derdinden kurtuluyorsunuz. Yanınızda taşıyabileceğiniz bir dijital karalama defteri olan InkPad Notepad baştan sona önemli notlarınızı cep telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla kaydedebiliyorsunuz.

Oldukça kullanıcı dostu, anlaşılır ve şık bir arayüze sahip olan InkPad Notepad notlarınızı mobil cihazlarınıza kaydedebilmenin yanına bu notlara internet üzerinden erişmenize de olanak veriyor. Bu sayede notlarınızı internet tarayıcılarınızı kullanarak görüntüleyebiliyor ve bilgisayarınızı kullanarak düzenleyebiliyorsunuz. Notlarınıza bilgisayarınız üzerinden erişmek için www.InkpadNotepad.com adresini ziyaret edebilirsiniz ve Google hesabınızı kullanarak notlarınızı görüntüleyebilirsiniz. 

InkPad Notepad ile standart yapılacaklar listesi hazırlayabilmenin yanına alışveriş listeleri de hazırlayabilirsiniz. Tatbik ile hazırladığınız notlar otomatik olarak kaydedilmektedir. Bu notları sonradan düzenleyebilmeniz ve içeriğini değiştirebilmeniz de mümkün. Uygulama içerisinden arama yapabilir ve aradığınız notlara zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Hem istediğiniz notları e-posta, SMS ve benzeri yollarla paylaşabilmeniz de mümkün. Bu yöntemi kullanarak notlarınızı e-posta adresinizde de yedekleyebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi
Etiketler: , , , ,