InNote indir

InNote indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
7 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

InNote ile notlarınızı el yazınızla alabilir ve pdf formatında paylaşabilirsiniz.

InNote, notlarınızı kendi el yazınızla alabileceğiniz doğal mürekkep taşıyan bir anekdot alma uygulamasıdır. Biriyle tanıştığınızda, alışveriş listesine veya yapılacaklar listesine gereksinim duyduğunuzda, dipnotlar hazırlamak istediğinizde InNote uygulamasından faydalanabilirsiniz.

InNote, notlarınızı seri ve düzgün bir şekilde alabilmeniz için ihtiyaç duyacağınız tüm araçları içerisinde barındıran, kullanımı son derece basit el yazısı desteği sunan ücretsiz bir not alma uygulaması.

Mürekkep kalem, tükenmez kalem ve vurgulayıcıdan oluşan bütün set tamamen gerçeğe yakın el yazısı deneyimi yaşayabilir, milyonlarca renkten oluşan renk paletini kullanarak kalem renklerinizi özelleştirebilir, hazır sayfa şablolarından dilediğinizi seçebilir, silginizin boyutunu deha ayarlayabilirsiniz. Notlarınıza metin ekleyebilir, metinler üstünde her türlü değişikliği yapabilirsiniz. Albümünüzdeki bir devlete ait notunuza iliştirebilirsiniz. Notlarınızı PDF formatında paylaşabileceğiniz seçenek te mevcut.

Notlarınızı daha süratli almanızı sağlayan widget ve sesli not desteği ile gelen InNote, zeki telefon ve tabletinizde sorunsuz bir şekilde el yazısı deneyimi yaşatıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

7 kez indirildi