Inputting+ indir

Inputting+ indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
10 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Inputting+ uygulamasıyla birlikte Android cihazlarınızdan geri alma ve ileri alma butonlarına kavuşabiliyorsunuz.

Inputting+ uygulaması, Android zeki telefon ve tabletlerinde ileri ve geri alma işlemlerini zahmetsizce gerçekleştirmek isteyenlerin deneyebilecekleri bedava araçlar arasında. Uygulamanın en uyarı çeken yanı, bilgisayarda sık sık kullanmamıza rağmen dokunmatik ekranlı cihazlarda eksikliğini hissettiğimiz geri alma veya ileri alma işlevini mobil cihazlarımıza da getirebilmesi. Epeyce sade bir kullanıma sahip olan ve yapması gereken işi başarıyla yapan başvuru, özellikle meslek maksatlı kullanımlarda işlerinizi hızlandıracaktır.

Uygulamanın tek gerçekleştirebildiği operasyon de bu değil. Zira sayfa içerisinde yazı bulgu yoksa hafızada yer alan verileri yapıştırma gibi ilave fonksiyonlara da sahip olan Inputting+, çoğunlukla yazı yazarken ya da bir mesaj gönderirken en çok ihtiyaç duyduğumuz butonları hizmetimize sunabiliyor. Bahsettiğimiz bu işlemler için ekran üstünde bir baloncuk yaratan uygulama, bu baloncuktaki butonları kullanarak işlevlerini aktif ışık halkası getirmenizi sağlıyor.

Uygulama içi satın alma seçenekleri ise azıcık daha artı opsiyon elde etmenizi sağlıyor. Zira epeyce cüzi bir ücrete gerçekleştirilebilen pro sürüm satın alması bir uçtan bir uca cihazınızda yazdığınız her şeyin bir kenarda yedeklenmesine, daha sonra bir bilgi kaybı halinde bu yazıların geri döndürülmesine izin veriyor. Meslek belgeleri, bireysel belgeler ve ödevler gibi konularda aralıksız yedeklemenin tatmin edici olacağını düşünüyorum.

Oldukça sade bir arayüzle birlikte gelen ve cihazınızda herhangi bir performans sıkıntısı yaratmayan Inputting+, üretkenlik uygulamaları arayanların dikkatini çekmeyi başaracaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

10 kez indirildi