Instagram Lite indir

Instagram Lite indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi6 ay önce
Hemen indir ()
62 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Instagram’ın hafifletilmiş sürümü

Instagram Lite (APK), kısa resim ve videolar paylaşmaya müsade veren popüler sosyal medya uygulaması Instagram’ın hafif sürümü. Android telefonda çok az yer kaplayan Instagram Lite uygulaması, Instagram’ın hayranlık uyandıran, en fazla kullanılan özelliklerinin tümüne sahip.

Bütün popüler sosyal ağlar gibi Instagram’ın da lite yani hafifletilmiş sürümü bulunuyor. Küçük boyutu sayesinde Android telefonunuza hemen indirip mevcut Instagram/Facebook hesabınıza giriş yaparak kullanabileceğiniz Instagram Lite uygulaması, Instagram’ın tüm özelliklerine sahip. Resim paylaşma, filtreleme, hikayede aniden fazla fotoğraf paylaşma, peşine düşüp takip ettiğiniz şahısların hikayelerini izleme, keşfet sayfasından takip ettiğiniz hesaplara kadar hikaye, resim ve video önerilere ulaşma, direkt mesaj gönderme şansına sahipsiniz.

Orijinal Instagram uygulamasından fazla daha sade arayüz sunan Instagram Lite, Instagram’ın gelişmiş özelliklerini kullanmayanlar, ihtiyaç duymayanlar için ideal. Yalnızca 573KB boyutunda. Demin Türkiye’de açık yok ama Instagram Lite APK indirme bağlantısını kullanarak sorunsuzca kullanabilirsiniz.

İLGİLİ SORULAR

Windows 10 Mağazası Instagram İndirme Sorunu Instagram ‘da Beğenileri Nasıl Artırırım? YENİ BİR SORU SOR

İndirİndir

62 kez indirildi