Instant indir

Instant indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Instant uygulaması doğru Android cihazınıza dair tüm uygulama istatistiklerinizi basit yoldan görebiliyorsunuz.

Instant uygulaması, jurnal olarak cihazının başvuru formu istatistiklerini elde etmek isteyen Android kullanıcılarının faydalanabilecekleri log tutma uygulamaları aralarında yer alıyor ve bedava olarak indirmeye sunuluyor. Uygulamanın materyal dizayndan faydalanması nedeniyle Android 5.0’ın tarzını yansıttığını da spesifize etmek gerek. Dilerseniz hemencecik uygulamanın hangi kayıtları tutabildiğini kısaca listeleyelim.

Kilit ekranı açma adedi Sporda geçirilen süre Jurnal yapılan yol Aygıt tatbik istatistikleri Tatbik başvuru formu istatistikleri

Uygulamanın yalnızca mobil cihazınız değil sizin hakkınızda da bir takım ufak bilgileri tutması doğruca hayatınızın ne kadarını sporda ya da yolda geçirdiğinizi de görebiliyorsunuz. Eğer günlük yaşantınızdaki bu değerlerden bazılarını sınırlama getirmek ve abartmak istemiyorsanız kendinize bildirim kurabilmeniz ve bu bildirimler ile dikkat almanız da muhtemel. Özellikle mobil cihazından vazgeçemeyen ve devamlı olarak kullananların şüphesiz sınamak isteyecekleri özelliklerden birisi olduğunu söyleyebilirim.

Instant’ta bulunan widget desteği bir uçtan bir uca takip işlemlerini dilekçe içerisine girmeden de gerçekleştirebiliyorsunuz. Seri yapısı doğruca istatistikleri incelerken üstelik onun için vakit kaybetmekten kurtulduğunuzu da maddeler halinde sıralamak lüzum.

Eğer Android telefon ve tabletiniz, keza hayatınız üstünde dağıtılmış istatistiklere sahip olarak kendinize bir çeki uyum tahsis etmek istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi