InstaWifi indir

InstaWifi indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

InstaWifi uygulamasını kullanarak WiFi ağınızın şifresini kolaylıkla dostlarınıza gönderebiliyorsunuz.

InstaWifi uygulaması, Android zeki telefon ve tablet sahiplerinin mobil cihazlarını kullanarak sahip oldukları WiFi ağlarını öteki kullanıcılarla paylaşabilecekleri araçlar aralarında yer alıyor. Her ne kadar dostlarınıza WiFi şifrenizi vermek mümkün olsa da ayrıca bu şifreyi açıktan paylaşmanın dezavantajlarından hem de uzun şifreleri hatırlamaktan kurtulmak için InstaWifi’ı kullanarak onların da mobil cihazlarınızdan ağınıza bağlanmalarını sağlayabiliyorsunuz.

Uygulamanın esas görevi, cihazınızın ast olduğu ağın bilgilerini elde etmek ve sonra bu ağ bilgilerini NFC üzerinden diğer akıllı telefonlara uyarlamak. Tabii oysa bu işi yaparken karşısında taraftaki telefonda ve kendi telefonunuzda NFC desteği olması gerekiyor. İki cihaz birbirine dokundurulduğu anda veriler aktarılıyor ve bu nedenle diğer cihazın da internete giriş yapması sağlanıyor.

Gerçekte internet bağlantısını paylaşabilmek için QR kodlar da kullanılabiliyor. Böylelikle bir mekan sahibiyseniz ve gelenlerin internet bağlantınızı kullanabilmelerini istiyorsanız tek yapmanız gereken oluşturulan QR kodu kaydetmek ve bastırdıktan sonradan bir yerlere yapıştırmak. Şüphesiz telefonunuzun ekranında yer alan QR kodun öteki telefonların kameraları tarafından okunması da muhtemel.

InstaWifi’ın arayüzü pek ahım şahım yok ve görsellikten uzaktan denilebilir. Lakin tüm işlevlerinin sorunsuz ve akıcı bir şekilde çalışması nedeniyle kullanımınız sırasında herhangi bir zorlukla karşılaşmanız da muhtemel değil. Fakat uygulamayı özellikle de QR kodlar üzerinden kullanırken ağınızı gözetmek istiyorsanız bu kodları istemediğiniz kişilerden uzak tutmayı da unutmayın.

WiFi ağınızı başka kişilerle paylaşmak için kendinize kısa bir yol arıyorsanız denemeden geçmemeniz gerektiğini düşünüyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi