Intel Easy Migration indir

Intel Easy Migration indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Intel Easy Migration ile Android cihazınızdaki temas ve dosyaları yeni Chromebook’unuza aktarma edebilirsiniz

Intel Easy Migration eğer Android işletim kullanan zeki telefon veya tabletinizdeki dosyaları, fotoğrafları, videoları rehberinizdeki bağlantıları, Hotmail ve Yahoo bağlantılarını yeni aldığınız Chromebook‘a alıntı yapmak isterseniz oldukça işinize yarayabilecek bir yedekleme ve geri yükleme uygulamasıdır.

Yeni bir cihaz aldığınızda en güç evre bu cihazınızın açılış ayarlarını gerçekleştirmek ve dosya ve verilerinizi bu cihaa transfer etmektir. Bu işlemkeri ayrı ayrı yapmak yorucu ve can sıkıcı olabiliyor. İşte Intel Easy Migration uygulaması Chromebook’unuza geçiş yaparken bu süreci zahmetsiz ayla getiriyor. Başvuru Formu baştan sona Chromebook’unuza aktarma etmek istediğiniz temas ve dosyaları bir araya toplayabiliyorsunuz ve hepsini otomatik olarak Chromebook’unuza aktarabiliyorsunuz.

Intel Easy Migration temas verilerinizi ve fotoğraf gibi dosyalarınızı aktarma etmek için Google Drive hesabınızdan yararlanıyor. Başvuru temel olarak bağlantılarınızı ve Hotmail, Yahoo gibi hesaplarınızdaki e-posta adreslerinizi Google hesabınızla birleştiriyor, fotoğraflarınızı ve videolarınızı Google+ fotoğraflarınızla birleştiriyor ve bunları Chromebook’unuza aktarmanızı sağlıyor. Dilekçe aracılığıyla Google hesabınıza yedeklenen dosyalar ve bağlantılar Intel Easy Migration’ın Chromebook’ta çalışan Google Chrome tarayıcı eklentisini kullanarak kolayca Chromebook üstüne aktarılabiliyor.

Intel Easy Migration data aktarma sürecini duraklatıp devam ettirebilmenize olanak verirken Google Drive üzerinde kalan anlamsız alanınızı reel zamanlı olarak görüntüleyebiliyor.

Intel Easy Migration’ın Chromebook’ta çalışan tarayıcı eklentisini bu bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz:

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi