Intel Remote Keyboard indir

Intel Remote Keyboard indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Hemen indir ()
5 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Intel Remote Keyboard, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir bilgisayarı uzakta teftiş uygulamasıdır.

Intel Remote Keyboard, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarların kablosuz olarak Android cihazlarda denetim edilmesini sağlayan bir muavin araç olarak karşımıza çıkıyor. Dünyanın en büyük işlemci üreticisi olan Intel’in geliştirdiği bu uygulama bir uçtan bir uca artık bilgisayarınıza ulaşmak ve uzak denetleme temin etmek oldukça basit ülkü geliyor.

Intel’in geliştirdiği Remote Keyboard’un özelliklerine birazcık daha yakından bakalım. Daha önce de belirttiğim gibi uygulamanın amacı bilgisayar ve akıllı cihazlar arasında temas kurup, uzaktan kontrolü daha efektif bir ışık halkası getirmek. Android 4.0 ve üzeri cihazlarınızdan kullabileceğiniz uygulamayı çalıştırmak için tek yapmanız gereken, bilgisayarınıza kuracağınız uygulamayla tablet ya da telefonunuzdaki bu Android uygulamasını QR kod ile eşleştirmek olacak.

İçerisinde Windows tuşunu da içeren Remote Keyboard’da Q klavye bulunuyor. Hem fare olarak kullanabileceğiniz bir alanda oluşturulmuş. Bu alana herhangi bir dokunuş fare ile bir dokunuşa tekabül ediyor. Çift tıklama yapmak içinse iki parmağınızı ekrana dokundurmalısınız. Kaydırma çubuğunu da düşey ve yatak şeklinde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca unutmamak gerek, başvuru formu şuanda yalnızca Windows 8 tabanlı bilgisayarları destekliyor.

Bu tarz uygulamaların çok artı alternatifi olduğunu biliyoruz. Ama Intel’in onlardan daha fazla güven verdiğini unutmamak gerekiyor. Bilgisayarınızı telefondan gözden geçirmek isterseniz Intel Remote Keyboard’u bedava olarak indirebilirsiniz. Kullanmanızı şüphesiz öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

5 kez indirildi