Internet Booster & Optimizer indir

Internet Booster & Optimizer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Internet Booster & Optimizer uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızın internet gezintisi hızını maksimuma bedava olarak çıkarabiliyorsunuz.

Internet Booster & Optimizer uygulaması, Android zeki telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz internet hızlandırma uygulamalarından bir her birine ve keza cihazı rootlu olan hem de root işlerine girmek istemeyen kullanıcılar için ücretsiz olarak sunuluyor. Her ne değin root olmayan cihazlarda diğerlerine kadar azıcık daha düşük kapasiteyle çalışsa da genelde internet bağlantınızın hızlandırılması konusunda işe yarar bir tatbik olduğunu söyleyebilirim.

Tabii ama uygulamanın sağlayabildiği hızlandırma işlemi internet servis sağlayıcınızın sunabildiği en fazla hız ile sınırlı ama cihazınızdaki ayarlardan kaynaklanan yavaşlıklara karşı iyi bir şekilde çaba edebilmeniz için zorunlu düzenlemeleri sunuyor.

Uygulamayı çalıştırdıktan sonradan bir dizi ayar işlemi gerçekleşiyor ve bu ayarlar baştan sona internet gezintileriniz esnasında herhangi bir yavaşlıkla karşılaşmadan bütün kapasiteyle bütün bağlantınızı kullanabiliyorsunuz.

Rootlu Android aygıt kullanıcıları ise TCP/IP optimizasyonu gibi ek özelliklerden faydalanarak daha da seri bir internet gezintisi imkanına erişebiliyorlar. Natürel ki cihazınızı root etmenin garanti haklarından feragat etmeyi gerektireceğini unutmamalısınız. Dolayısıyla bu seçenek birazcık daha garantisi biten kullanıcılara karşın diyebilirim.

Eğer Android mobil cihazlarınızın internet tarayıcı performansından hoşnut değilseniz Internet Booster & Optimizer uygulamasına göz atmanızı öneriyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi