Internet Speed Booster 3G/4G indir

Internet Speed Booster 3G/4G indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Internet Speed Booster 3G/4G uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizin 3G ve 4G internet hızını arttırmak için kullanılıyor.

Internet Speed Booster 3G/4G uygulaması, Android zeki telefon ve tabletlerinizdeki internet bağlantı hızınızdan memnun değilseniz kullanabileceğiniz ücretsiz internet hızlandırıcı uygulamalardan bir adam başına olarak karşımıza çıktı ve oldukça basit kullanımı tamamen teknik konularda tecrübeli olmayan kullanıcılar kadar bile sorunsuz olarak kullanılabiliyor. Dilerseniz uygulamanın temel özelliklerine anında özet olarak değinelim.

Temel olarak 3G ve destekleyen ülkelerde 4G bağlantı hızını optimize etme yeteneğine haiz olan uygulama, bu nedenle internet tarayıcınızdan gezintiler ya da müzik, video oynatma işlemleri esnasında takılmalarla karşılaşmanıza engel oluyor. Bunu gerçekleştirebilmek için veri paketlerinin kuvvetini arttıran ve sinyalin daha kolay dağıtımını karşılayan Internet Speed Booster 3G/4G, tabii ama bu nitelik aralıksız faal olarak tutulduğunda bataryanızın da daha fazla tüketilmesine sebep oluyor. Dolayısıyla kullanırken itinalı olmanızı öneriyorum.

Tabii oysa sinyal gücünün yükseltilmesinin yanında çoğunlukla sürekliliğinin korunması için de işlemler gerçekleştiren uygulama, hemen olan kesinti ve durgunlukların da önüne geçebiliyor. Fakat uygulamanın sağlayabileceği hızın internet servis sağlayıcınızın potansiyel olarak sağlayabildiği maksimum hız dek olabildiğini de unutmayın.

Eğer ağın çektiği bir noktada yer alıyorsanız Internet Speed Booster 3G/4G uygulamasının yüksek artışlar sağlayacağını sanmıyorum. 3G hızından şikayet edenlerin deneyebilecekleri uygulamalar aralarında yer alıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi