Internet Speed Booster indir

Internet Speed Booster indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Internet Speed Booster uygulaması doğruca Android cihazınızın internet hızını gözle görülür derecede arttırabiliyorsunuz.

Internet Speed Booster uygulaması, Android zeki telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz internet hızlandırıcı uygulamalar arasında yer alıyor ve ayrıca rootlu hem de rootsuz cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Her ne kadar rootlu cihazlarda daha yüksek bir performans elde edildiğine dair imalatçı açıklaması olsa da her operasyonun root gerektirmemesi baştan sona cihazının garantisini parçalamak istemeyen kullanıcılar da daha çabuk bir internet gezintisinden faydalanabiliyorlar.

İki kata kadar daha seri bir gezinti imkanı sunan uygulama, içerisinde bulunan algoritmalar tamamen cihazınızın göz önünde olmayan ince ayarlarında düzenlemeler gerçekleştiriyor ve böylelikle keza cihazınızın genel performansında büyüme meydana geliyor keza de genel internet bağlantı kalitesinde çoğaltma yaşanıyor.

Kesinlikle internet hızındaki bu büyüme operatörünüzün sağlayabildiği kapasite ile sınırlı fakat bu kapasiteye erişemediğinizi düşünüyorsanız uygulamayı kullanarak sorunsuz bir şekilde keza operatörün hem de mobil cihazınızın bütün performansından faydalanabiliyorsunuz.

Rootlu cihazlarda işletim sisteminin çekirdeği üzerindeki ayarların da düzenlenebilmesi tabii fakat fazla daha büyük avantajları beraberinde getiriyor. Bu işlemler bir uçtan bir uca TCP/IP parametrelerinde gerçekleştirilen ince ayarlar iki kata kadar daha süratli bir interneti mümkün kılıyor. Özellikle üreticilerin cihazlarına koydukları yersiz kod ve ayarların niçin olduğu yavaşlıklar da bu nedenle ortadan kalkıyor.

Mobil internet hızınızı yeterli bulmuyorsanız Internet Speed Booster’a göz atmadan geçmeyin derim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi