Internet Speed Master indir

Internet Speed Master indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
12 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Internet Speed Master uygulamasını kullanarak Android cihazınızın 3G ve Wi-Fi internet bağlantısını hızlandırabiliyorsunuz.

Internet Speed Master uygulaması, cihazı rootlu ya da rootsuz olan Android kullanıcılarının internet bağlantı hızlarını arttırabilmek için kullanabilecekleri ücretsiz uygulamalar aralarında yer alıyor ve bu vesile ile internet sağlayıcınızın sunduğu internet temas kapasitesini ardına kadar kullanabilmenize ihtimal tanıyor. Natürel oysa bu hızlandırma işleminin maksimum hizmet kalitesine de ast olduğunu unutmamalısınız.

Temelde Linux çekirdeğine sahip olan Android işletim sistemi içerisinde yer alan TCP/IP konfigürasyonuna dair böylece fazla akort yapan kullanım, böylece işletim sisteminin bağlantı yönetimini daha verimli şekilde gerçekleştirerek hızdan faydalanmasını sağlıyor. Lakin bir takım üreticilerin bu değişiklikleri cihazlarında hazırlanmış olarak yayınlamaları nedeniyle daha artı hız olmak mümkün olmayabiliyor.

Esasında rootlu cihazlar için gerçekleştirilen bu işlem tamamen hız artıyor ancak rootsuz cihazlarda da emin hız artışları tutmak mümkün. Zira uygulamanın sistemin öyle çok irili ufaklı noktasına dokunabilmesi doğruca sürat arttırıcı bir takım önlemler rootsuz cihazlarda da kullanılabiliyor.

Uygulamanın arayüzü oldukça kolay kullanılır ve basit bir şekilde hazırlanmış. böylece açtıktan sonradan hızlandırma işlemlerini yapmak için karmaşık menüler aralarında dolaşmaya lüzum kalmıyor. Eğer cihazınızın sağlığından tereddüd ediyorsanız işlemleri uygulamadan önce bir yedek alabilir ve böylece sorunlarla karşılaşmanız halinde her tarafta yedeğinize dönüş yapabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

12 kez indirildi