İnternetsiz Yemek Tarifleri indir

İnternetsiz Yemek Tarifleri indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

İnternetsiz Yemek Yemek Tarifleri’nde pek fazla yemek yemek tarifine ücretsiz olarak ve internet bağlantısına gerek duymadan erişebiliyoruz.

İnternetsiz Yemek Tarifleri, isminden de anlaşılabileceği gibi yemek yemek tariflerine internet bağlantısı olmadan da erişebilmemizi karşılayan bir tatbik. Android tablet ve zeki telefonlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan bu uygulamayı ayrıntılarıyla bedava olarak indirebiliyoruz.

Uygulamanın internet bağlantısına gerek duymuyor olması, özellikle internetin bıkkınlık olduğu tatil mekanlarında epey işe yarayan bir özellik olarak . Kullanım markette bulunan o kadar çok tatbik yemek yemek tarfilerine erişim sağlamak için internete gerek duyuyor. İnternetsiz Yemek Yemek Tarifleri ise bu noktada fark yaratıyor.

İçerik olarak da epey zengin olan İnternetsiz Yemek Yemek Tarifleri’nde bulunan bütün tarifler ayrı kategoriler altında toplanmış. Belli Başlı yemekler, balık yemekleri, bebek yemekleri, aperatif yemekler, börek ve çorba çeşitleri gibi böylece fazla bambaşka kategori aşağıda toplanmış olan yiyecekler her damağa hitap edecek türde.

Bambaşka lezzetler denemek istiyorsanız ve kapsamlı bir yemek tarifleri uygulamasına ihtiyacınız varsa bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi